2013-02-22

Zaprojektuj swoją łazienkę

Dlaczego warto?

Dobrze zaprojektowana łazienka to estetyczne i funkcjonalne pomieszczenie, które cieszy jego użytkownika. Dobór odpowiednich urządzeń sanitarnych i kafli przysparza wiele problemów, a wyobrażenie sobie aranżacji na podstawie płaskiego szkicu jest dość trudne. Brak wizualizacji wnętrza na etapie jego projektowania prowadzi bardzo często do rozczarowania z efektu finalnego gotowego pomieszczenia. 

Salony wychodząc naprzeciw potrzebom klienta proponują możliwość zaprojektowania własnej łazienki w profesjonalnym programie CAD Decor, który pozwala zobaczyć swoją wymarzoną łazienkę w rzutach 3D

Realizacja zlecenia – krok po kroku

Na pierwszym spotkaniu określane są założenia projektu (kolorystyka płytek, wybór kolekcji, ustawienie wyposażenia, sposób ułożenia płytek itp.) z tego względu niezbędne są dokładne wymiary pomieszczenia łazienki. Salony pobierają zazwyczaj kaucję w wysokości ok. 300 zł, która jest w pełni zwracana po dokonaniu zakupów. Ustalony zostaje również termin spotkania na którym można już obejrzeć gotowy projekt w 3D (wizualizacja), nanieść poprawki, otrzymać wycenę materiałów oraz dokumentację techniczną pomocną dla wykonawcy. Możliwe jest również otrzymanie wizualizacji drogą elektroniczną.

Wraz z projektem otrzymają Państwo: 

  • wizualizację łazienki,
  • wyliczenie ilości oraz ceny koniecznych materiałów,
  • rzuty ścian wraz ze schematem ułożenia płytek dla wykonawcy.

Profesjonalne projekty 3D

CAD Decor to profesjonalne, zaawansowane narzędzia projektowe i edycyjne. Program oferuje unikalne funkcje aranżacji i edycji płytek ceramicznych, zmian parametrów fug oraz samodzielnego tworzenia układów, umożliwiając jednocześnie błyskawiczną generację szczegółowego raportu użytych okładzin ściennych i podłogowych oraz wyposażenia.


Powrót do Wiadomości

Porady

CERAMIKA ŁAZIENKOWA

1.Ceramika sanitarna: bidet – jakie są rodzaje? Niezbędne wyposażenie łazienki to z pewnością ...

więcej

KABINY PRYSZNICOWE

1.Kabina prysznicowa: szklane drzwi do kabiny prysznicowej vs drzwi z tworzywa sztucznego. Przed...

więcej

MEBLE ŁAZIENKOWE

1. Drewniane meble łazienkowe – kiedy drewno nadaje się do łazienki? Drewniane meble łazienkowe ...

więcej